שאלות תשובות

מהי מערכת Mywebnet?
מערכת Mywebnet היא מערכת בנייה וניהול אתרים הנותנת לכם לבנות את אתרכם בקלות בעזרת ממשק ניהול מאוד מתקדם, בממשק ניהול תוכלו לפתוח חנויות וירטואליות, אתרי תדמית בקלות רבה וללא ידע בבניית אתרים. במערכת יש מרכז הדרכה אשר ילוו אותך שלב אחר שלב.

  
מהי חנות וירטואלית?

חנות וירטואלית מאפשרת כניסת לקוחות דרך רשת האינטרנט, כאשר לקוח יכנס לחנות הוירטואלית הוא יוכל לצפות בפרטי המוצרים ואף להזמינם ישירות דרך האינטרנט. היתרון בחנות הוירטואלית הוא שהחנות זמינה 24 שעות ביום, 7 ימים בשבוע לכל גולשי האינטרנט.

מי צריך מערכת חנות וירטואלית?
אדם אשר בבעלותו עסק המוכר מוצרים כלשהם יכול לפתוח חנות וירטואלית באינטרנט ולהגדיל את היקף המכירות. בנוסף, אדם אשר אין בבעלותו עסק אך רוצה למכור מוצרים יכול לפתוח חנות וירטואלית ולמכור את מוצריו רק דרך האינטרנט.


האם קיימות מספר תבניות עיצוב בחנות הוירטואלית?
בחנות הוירטואלית קיימות מבחר תבניות עיצוב שונות, ולכל תבנית עיצוב קיימים עשרות סקינים שונים המאפשרים שינוי צבעי האתר. בנוסף, ניתן לעצב את החנות איך שתרצו ותוכלו לקבוע, צבע הרקע, לוגו ועוד.
קיים מרכז הדרכה המסביר כל פעולה על איך לעבוד עם המערכת.


איך מקימים חנות וירטואלית?
על מנת להקים חנות וירטואלית, לחץ על "פתיחת חנות חינם" בתפריט למעלה, תבחר את העיצוב של האתר שלך, מלא את פרטיך, ותוך מספר דקות תפתח עבורך חנות וירטואלית באינטרנט בחינם לתקופת ניסיון של 30 ימים.


האם החנות הוירטואלית שלי תהיה מאובטחת בטכנולוגיית SSL?
כמובן, החנות הוירטואלית שלך תהיה מאובטחת בטכנולוגיית SSL 128bit אשר תצפין את נתוני ההזמנות באתר שלך ותאפשר ללקוחותיך לקנות בבטחה. בחנות שלך יוצג "מנעול" בעת הזמנה באתר כך שלקוחותיך ידעו שהחנות שלך מאובטחת.


מהם דרכי החיוב בחנות הוירטואלית?
כאשר לקוח בחנות הוירטואלית ירצה לבצע הזמנה של מוצר, הלקוח יתבקש לבחור בין כמה אפשרויות לתשלום שאתה תאפשר לו. המערכת שלנו תומכת באופציות תשלום מרובות כגון תשלום דרך כרטיס אשראי, תשלום דרך הטלפון, תשלום באמצעות PayPal, קרדיט גארד, NetPay, פלאקארד, וסליקה באצעות טרנזילה ועוד...

 
 

האם יש צורך בידע מוקדם במחשבים כדי לנהל חנות וירטואלית?
אין צורך בכל ידע מוקדם כדי להקים חנות וירטואלית אצלנו, ניהול החנות מתבצע ע"י הדפדפן ואין צורך בהתקנת תוכנה. בעת פתיחת האתר תקבל שם משתמש וסיסמא
אשר 
בעזרתם תוכל להכנס לממשק הניהול של החנות שלך ולנהל את חנותך בקלות

מהו 
ממשק ניהול? 
ממשק ניהול הוא איזור שניתן להכנס אליו רק באמצעות שם משתמש וסיסמא של מנהל. בממשק הניהול ניתן לעצב את האתר ולהוסיף כל תוכן שתרצו להוסיף מוצרים,
קטגוריות, לצפות בהזמנות, לפתוח פורומים מועדון חברים ועוד... מערכת חנות וירטואלית היא מערכת אשר מאפשרת כניסת לקוחות דרך רשת האינטרנט, כאשר לקוח יכנס לחנות הוירטואלית הוא יוכל לצפות בפרטי המוצרים ואף להזמינם ישירות דרך האינטרנט. היתרון בחנות הוירטואלית הוא שהחנות זמינה 24 שעות ביום, 7 ימים בשבוע לכל גולשי האינטרנט


מייוובנט - בניית אתרים | כתובתינו: דוד סחרוב 11 ראשל"צ | contact@mywebnet.co.il

כניסה לתיבת הדואר | מרכז הדרכה | שאלות נפוצות | תנאי שימוש |

כניסה לבעלי אתרים | פתח אתר כעת
 
 
Copyright 2010 © MyWebNet.Co.iL